Kontaktuj nás

Projekty

Každý náš nový projekt by měl vždy ctít místo, kde vzniká, jeho genius loci, historii a architekturu. V případě výstavby na „zelené louce“, či v místě, které naopak potřebuje na svou minulost zapomenout, by měla každá nová výstavba zhodnocovat své okolí, svým zaměřením přinášet maximální užitek všem uživatelům, minimalizovat negativní dopad a tím pádem být i hodnotným přínosem pro investory. Takové projekty realizujeme.

Aktuální

EPIQ PARDUBICE

Mimořádný projekt vznikne na mimořádném místě, na tzv. zlatém kříži rohu Masarykova náměstí a Třídy míru, kde stával hotel Veselka. Jde o pulzující srdce města a rušnou obchodní lokalitu města Pardubice.


Lokalita: Pardubice
Rok dokončení: 2023
www.epiqpardubice.cz

VILLA VINTAGE

Rezidenční projekt VILLA VINTAGE vyroste v klidné vilové čtvrti při ulici Strážní, v Praha 3 - Žižkově.


Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Rok dokončení: 2023
www.villavintage.cz

REZIDENCE DUO LIPNO

Připravovaný projekt REZIDENCE DUO LIPNO vyroste ve městě Frymburk, u břehu Lipenské přehrady.


Lokalita: Frymburk
Rok dokončení: 2024

Starokošířská Avenue

Rezidenční projekt Starokošířská Avenue nabízí ve dvou samostatných domech 67 jednotek převážně v menších dispozicích. Projekt nabízí kvalitní standardy i možnost parkování v podzemí.


Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2023
www.starokosirskaavenue.cz

Rezidence U Sadů

V blízkosti centra a na dosah tří významných městských parků vznikne projekt Rezidence U Sadů, který nabídne 54 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk. Všechny jednotky disponují balkonem, nebo lodžií, byty v nejvyšším patře mají terasy. Podzemní parkoviště nabídne i dostatek parkovacích míst.


Lokalita: Hradec Králové
Rok dokončení: 2023
www.rezidenceusadu.cz

Košířská brána

Nově vznikající administrativní budova Košířská brána nabízí prostory jak pro moderní kanceláře, tak pro retail či reprezentativní showroom. Vyberte si v něm prostory přesně pro Váš business na míru.


Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2022
www.kosirskabrana.cz

Rezidence Pod Lipami

Rezidence Pod Lipami nabízí 81 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk, z nichž se každá může pochlubit lodžií, některé byty ve vyšších patrech dokonce prostornými terasami.


Lokalita: Pardubice
Rok dokončení: 2022
www.rezidencepodlipami.cz

Realizované

Hotel Avenue Pallova 28

Nový designový hotel Avenue Pallova 28, který je součástí komplexu Rezidence Mlýnská strouha, má ideální polohu v centru města hned vedle revitalizovaného parku v Mlýnské strouze.


Lokalita: Plzeň
Rok dokončení: 2019
www.avenuepallova28.cz

Rezidence Mlýnská strouha

Rezidence Mlýnská strouha nabízí 206 jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk. Vybavení odpovídá vyššímu standardu, který upoutá každého, kdo ocení skutečnou kvalitu bydlení a života.


Lokalita: Plzeň
Rok dokončení: 2019
www.mlynskastrouha.cz

Rezidence ALBA

Rezidence ALBA nabídla zájemcům byty v klidném prostředí nedaleko Chodovské tvrzi. S dobrou dostupností do centra a zároveň v klidné lokalitě v sobě snoubí výhody a komfort metropole, stejně jako pohodlí klidnějšího koutu Prahy.


Lokalita: Praha 11
Rok dokončení: 2019

EA Hotel New Town

Využili jsme svých zkušeností s rekonstrukcí a pro úspěšnou hotelovou síť EA hotels jsme na klíč připravili k provozu nový hotel takřka v samotném centru Prahy. Hosté se mohou těšit na moderně vybavené pokoje, kterých je k dispozici 75.


Lokalita: Praha 2
Rok dokončení: 2019

SeniorCentrum Telč

SeniorCentrum Telč je domovem nabízející 24 hodinovou péči. V objektu je mimo základních pečovatelských a ošetřovatelských aktivit k dispozici i celá řada doplňkových služeb a volnočasových aktivit.


Lokalita: Telč
Rok dokončení: 2019

Hotel Avenue Legerova 19

Po rekonstrukci historické budovy na Legerově ulici jsme pod značkou naší vlastní hotelové sítě otevřeli v Praze první vlastní hotel Avenue Legerova 19.


Lokalita: Praha 2
Rok dokončení: 2017
www.avenuelegerova19.cz

Villa Crema

Projekt VILLA CREMA je přesně pro ty, kteří hledají bydlení v malém komorním domě s vlastní uzavřenou zahradou v pěkné vilové čtvrti starého Chodova v ulici Benkova.


Lokalita: Praha 11
Rok dokončení: 2018

Villa Victoria

Zrealizovaný projekt Villa Victoria je šitý na míru jak mladým rodinám s dětmi, aktivním lidem středního věku, tak i těm, kteří hledají klid, pohodlí a jistotu příjemného prostředí uprostřed pěkné vilové čtvrti Hutě v Kyjích, adresně na rohu ulic Splavná a Světská.


Lokalita: Praha 9
Rok dokončení: 2016

SeniorCentrum Kolín

SeneCura SeniorCentrum Kolín poskytuje sociální služby Odlehčovací službu, Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (zaměřený na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence).


Lokalita: Kolín
Rok dokončení: 2017

Senior byty Klamovka

Projekt Senior byty Klamovka nabídl malometrážní byty pro vitální seniory. Výhodou těchto bytů bylo provázanost s blízkým SeniorCentrem, ze kterého rezidenti mohou čerpat po domluvě služby.


Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2016

SeniorCentrum Klamovka

SeniorCentrum Klamovka vyrostlo na Praze 5 v místě, kde se potkává Jinonická ulice s Plzeňskou. Nabízí 116 lůžek v kombinované službě "Domov pro seniory" a "Domov se zvláštním režimem".


Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2016

SeniorCentrum Chrudim

Stavba Senior rezidence Chrudim je rekonstrukcí původní rondokubistické Státní výzkumné stanice zemědělské od architekta Karla Šidlíka z roku 1926.


Lokalita: Chrudim
Rok dokončení: 2015

Vila Děvín

Komorní rezidenční dům Vila Děvín je umístěn v krásné lokalitě Dívčích hradů v Praze 5 - Radlicích. V této lokalitě při ulici U Dívčích hradů je zelený kopec nazývaný Děvín, který je součástí Prokopského a Dalejského údolí - krásné místo pro relax a procházky.


Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2013

Anglický Dvůr

Rezidenční projekt Anglický dvůr vznikl na rozhraní Kobylis a Troji v Praze 8, Služské ulici. Rezidentům nabídl privátní zahradu přístupnou pouze vlastníkům domu.


Lokalita: Praha 8
Rok dokončení: 2012

Prokopský vrch

Bytový dům Prokopský vrch je situovaný v Praze 13 - Stodůlkách v blízkosti Prokopského údolí, adresně Jeremiášova ulice.


Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2010

Rezidence Kateřinky

Projekt Rezidence Kateřinky v Krajanské ulici na Praze 4 byl nominován do soutěže o titul Best of Reality – Nejlepší z realit 2008 v kategorii – Rezidenční projekty.


Lokalita: Praha 4
Rok dokončení: 2008

RD Šestajovice - etapa I. a II.

Dokončený projekt rodinných dvojdomů v obci Šestajovice, je situován na severovýchodě obce, za stávající zástavbou na rozhraní ulic Revoluční a V Zátiší.


Lokalita: Šestajovice
Rok dokončení: 2006

Villa Porcellana

Bytový dům Villa Porcellana se nachází na kraji vilové čtvrti na rozhraní Kobylis a Dolních Chaber v blízkosti Čimického a Ďáblického háje, Ulčova ulice v Praze 8.


Lokalita: Praha 8
Rok dokončení: 2005