Kontaktuj nás

Projekty

Každý náš nový projekt by měl vždy ctít místo, kde vzniká, jeho genius loci, historii a architekturu. V případě výstavby na „zelené louce“, či v místě, které naopak potřebuje na svou minulost zapomenout, by měla každá nová výstavba zhodnocovat své okolí, svým zaměřením přinášet maximální užitek všem uživatelům, minimalizovat negativní dopad a tím pádem být i hodnotným přínosem pro investory. Takové projekty realizujeme.

Aktuální

Rezidence U Sadů

V blízkosti centra a na dosah tří významných městských parků vznikne projekt Rezidence U Sadů, který nabídne 54 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk. Všechny jednotky disponují balkonem, nebo lodžií, byty v nejvyšším patře mají terasy. Podzemní parkoviště nabídne i dostatek parkovacích míst.

Lokalita: Hradec Králové
Rok dokončení: 2025
rezidenceusadu.cz
Nově v prodeji

Element

Nový multifunkční objekt ELEMENT vznikne v pražské části Praha 10. Nabídne bytové jednotky, kanceláře i komerční prostory.

Lokalita: Praha
Rok dokončení: 2026
Zahájení prodeje 2024

Garden Living

Nový rezidenční projekt Garden Living, jehož název je inspirován rozlehlou zahradou, která je součástí projektu.

Lokalita: Praha 14
Rok dokončení: 2025
gardenliving.cz
Družstevní bydlení

EPIQ Pardubice

Mimořádný projekt vznikne na mimořádném místě, na tzv. zlatém kříži rohu Masarykova náměstí a Třídy míru, kde stával hotel Veselka. Jde o pulzující srdce města a rušnou obchodní lokalitu města Pardubice.

Lokalita: Pardubice
Rok dokončení: 2025
epiqpardubice.cz
Již 80% obsazeno

Villa Vintage

Rezidenční projekt VILLA VINTAGE vyroste v klidné vilové čtvrti při ulici Strážní, v Praha 3 - Žižkově.

Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Rok dokončení: 2Q/2024
villavintage.cz
V létě k nastěhování

Starokošířská Avenue

Rezidenční projekt Starokošířská Avenue nabízí ve dvou samostatných domech 71 jednotek převážně v menších dispozicích. Projekt nabízí kvalitní standardy i možnost parkování v podzemí.

Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2025
starokosirskaavenue.cz
Poslední volné byty

Realizované

Avenue Chalet

Butikový apartmánový hotel Avenue Chalet se nachází ve Špindlerově Mlýně a nabízí 11 luxusních apartmánů různého typu a dispozic. 

Lokalita: Špindlerův Mlýn
Rok dokončení:
avenuehotels.cz

Rezidence Pod Lipami

Rezidence Pod Lipami nabízí 81 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk, z nichž se každá může pochlubit lodžií, některé byty ve vyšších patrech dokonce prostornými terasami.

Lokalita: Pardubice
Rok dokončení: 2023
rezidencepodlipami.cz
Vyprodáno

Košířská brána

Nově vznikající administrativní budova Košířská brána nabízí prostory jak pro moderní kanceláře, tak pro retail či reprezentativní showroom. Vyberte si v něm prostory přesně pro Váš business na míru.

Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2022
kosirskabrana.cz
Plně obsazeno

Hotel Avenue Pallova 28

Nový designový hotel Avenue Pallova 28, který je součástí komplexu Rezidence Mlýnská strouha, má ideální polohu v centru města hned vedle revitalizovaného parku v Mlýnské strouze.

Lokalita: Plzeň
Rok dokončení: 2019
avenuepallova28.cz

Rezidence Mlýnská strouha

Rezidence Mlýnská strouha nabízí 206 jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk. Vybavení odpovídá vyššímu standardu, který upoutá každého, kdo ocení skutečnou kvalitu bydlení a života.

Lokalita: Plzeň
Rok dokončení: 2019
mlynskastrouha.cz

Rezidence ALBA

Rezidence ALBA nabídla zájemcům byty v klidném prostředí nedaleko Chodovské tvrzi. S dobrou dostupností do centra a zároveň v klidné lokalitě v sobě snoubí výhody a komfort metropole, stejně jako pohodlí klidnějšího koutu Prahy.

Lokalita: Praha 11
Rok dokončení: 2019

EA Hotel New Town

Využili jsme svých zkušeností s rekonstrukcí a pro úspěšnou hotelovou síť EA hotels jsme na klíč připravili k provozu nový hotel takřka v samotném centru Prahy. Hosté se mohou těšit na moderně vybavené pokoje, kterých je k dispozici 75.

Lokalita: Praha 2
Rok dokončení: 2019

SeniorCentrum Telč

SeniorCentrum Telč je domovem nabízející 24 hodinovou péči. V objektu je mimo základních pečovatelských a ošetřovatelských aktivit k dispozici i celá řada doplňkových služeb a volnočasových aktivit.

Lokalita: Telč
Rok dokončení: 2019

Hotel Avenue Legerova 19

Po rekonstrukci historické budovy na Legerově ulici jsme pod značkou naší vlastní hotelové sítě otevřeli v Praze první vlastní hotel Avenue Legerova 19.

Lokalita: Praha 2
Rok dokončení: 2017
avenuelegerova19.cz

Villa Crema

Projekt VILLA CREMA je přesně pro ty, kteří hledají bydlení v malém komorním domě s vlastní uzavřenou zahradou v pěkné vilové čtvrti starého Chodova v ulici Benkova.

Lokalita: Praha 11
Rok dokončení: 2018

Villa Victoria

Zrealizovaný projekt Villa Victoria je šitý na míru jak mladým rodinám s dětmi, aktivním lidem středního věku, tak i těm, kteří hledají klid, pohodlí a jistotu příjemného prostředí uprostřed pěkné vilové čtvrti Hutě v Kyjích, adresně na rohu ulic Splavná a Světská.

Lokalita: Praha 9
Rok dokončení: 2016

SeniorCentrum Kolín

SeneCura SeniorCentrum Kolín poskytuje sociální služby Odlehčovací službu, Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (zaměřený na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence).

Lokalita: Kolín
Rok dokončení: 2017

Senior byty Klamovka

Projekt Senior byty Klamovka nabídl malometrážní byty pro vitální seniory. Výhodou těchto bytů bylo provázanost s blízkým SeniorCentrem, ze kterého rezidenti mohou čerpat po domluvě služby.

Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2016

SeniorCentrum Klamovka

SeniorCentrum Klamovka vyrostlo na Praze 5 v místě, kde se potkává Jinonická ulice s Plzeňskou. Nabízí 116 lůžek v kombinované službě "Domov pro seniory" a "Domov se zvláštním režimem".

Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2016

SeniorCentrum Chrudim

Stavba Senior rezidence Chrudim je rekonstrukcí původní rondokubistické Státní výzkumné stanice zemědělské od architekta Karla Šidlíka z roku 1926.

Lokalita: Chrudim
Rok dokončení: 2015

Vila Děvín

Komorní rezidenční dům Vila Děvín je umístěn v krásné lokalitě Dívčích hradů v Praze 5 - Radlicích. V této lokalitě při ulici U Dívčích hradů je zelený kopec nazývaný Děvín, který je součástí Prokopského a Dalejského údolí - krásné místo pro relax a procházky.

Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2013

Anglický Dvůr

Rezidenční projekt Anglický dvůr vznikl na rozhraní Kobylis a Troji v Praze 8, Služské ulici. Rezidentům nabídl privátní zahradu přístupnou pouze vlastníkům domu.

Lokalita: Praha 8
Rok dokončení: 2012

Prokopský Vrch

Bytový dům Prokopský vrch je situovaný v Praze 13 - Stodůlkách v blízkosti Prokopského údolí, adresně Jeremiášova ulice.

Lokalita: Praha 5
Rok dokončení: 2010

Rezidence Kateřinky

Projekt Rezidence Kateřinky v Krajanské ulici na Praze 4 byl nominován do soutěže o titul Best of Reality – Nejlepší z realit 2008 v kategorii – Rezidenční projekty.

Lokalita: Praha 4
Rok dokončení: 2008

RD Šestajovice - etapa I. a II.

Dokončený projekt rodinných dvojdomů v obci Šestajovice, je situován na severovýchodě obce, za stávající zástavbou na rozhraní ulic Revoluční a V Zátiší.

Lokalita: Šestajovice
Rok dokončení: 2006

Villa Porcellana

Bytový dům Villa Porcellana se nachází na kraji vilové čtvrti na rozhraní Kobylis a Dolních Chaber v blízkosti Čimického a Ďáblického háje, Ulčova ulice v Praze 8.

Lokalita: Praha 8
Rok dokončení: 2005